מיטאפ הקרוב ברעננה 5.6.24 יום רביעי בנושא - הדרכים ל-Scale עסקי באמצעות כ“א טכנולוגי גלובלי. למה? מתי? ואיך?

Middle FullStack Engineer (React + NodeJS)

Fast Application

Don't miss any minute, apply right now...

Fast Application

Dear Visitor, thank you for your interest in the subject.
Please leave your message and we will contact you as soon as possible

  deal_icon
  Let's make a Deal!

  Know someone who is a perfect match for us? Refer your friend and if they are hired you will get a bonus.

   Your info

   Referral’s Info

   Message

   *In case of successful recommendation, you can get a bonus in the amount of 5,000 to 15,000 UAH

   FAQ

   Q: What is a referral to a friend program?
   A: Here at YozmaTech we offer a lucrative friend referral program. You can send us a C.V. of your friend for any open vacancy; if they get hired, you will receive a bonus directly to your bank account, without any fine printing or complicated contracts. Do you have a friend looking for a job? Do you think heshe can a perfect fit for this role? Please send them to us and help them find their next challenge in one of the most innovative companies.
   Q: What if I want to stay anonymous?
   A: Well, of course, you can. If you don't want your friend to find out that you're sharing their C.V. with us, send us their details and mark "anonymous" in the checkbox.
   Q: When can I expect to receive the bonus for referring a friend?
   A: You can expect to receive your commission upon the candidate's successful hiring process and after three months of being a company employee.

   Reviews

   Show all...

   Vadim Pyrozhok

   Працюю в компанії з червня 2020. Компанія в основному, орієнтована на Ізраїльських клієнтів, що зручно через однаковий часовий пояс. Приємний офіс та колектив. Тут можна отримати простір для розвитку, та підтримку в будь-яких питаннях. Вітається ініціативність та вмотивованість. Всі команди з якими довелось попрацювати були достатньо «responsive», комунікація на хорошому рівні. В загальному — дуже задоволений, орієнтуюсь на швидкий ріст разом з Yozma! P.S. Корпоративи та часті посиденьки за настільними іграми допомогають швидше влитися в команду. Можу відзначити з плюсів, особисто для мене це наявність ністільного тенісу в офісі — допомогає для розрядки очей та в цілому корисно як ігрова зарядка після робочого дня за столом.

   Andriy Tverdokhlib

   YozmaTech — це компанія, в якій я працю майже 2 роки. Тут я отримав змогу отримати багато досвіду та багато моментів для особистого розвитку. За цей період, що я тут хочу виділити деякі ключові на мою думку аспекти: 1)Тут немає проблеми з посередниками, оскільки працюєш напряму з замовником. 2)Дружній колектив, який збирається після роботи, щоб побалакати про життя та зіграти в настільні ігри. 3)Відкритість і доступність менеджменту які роблять YozmaTech ефективною та гнучкою компанією, яка не стоїть на місці, а стрімко розвивається. 4)Сучасний просторий офіс, з вдалим розташуванням, також присутній remote формат роботи, 5)Ну і на десерт скорочений робочий день кожної п’ятниці. Під кінець хочу сказати що задоволений роботою тут на всі 100. Чудова компанія з позитивними та розумними людьми.

   Oksana Veskera

   Працюю в даній компанії з березня 2020 року. Станом на сьогодні враження лише позитивні. чудове місце для саморозвитку та професійного росту, з радістю можу відлити дружній і веселий колектив з яким ніколи не буває скучно, гарний і просторий офіс опен спейс формату в стилі лофт добавляє атмосферу в якій приємно працювати. Команда завжди готова допомогти і з розумінням ставиться до будь-яких ситуацій. Загалом компанія класна, кави-чаю вистачає ;)) Із ЗП проблем не було, все завжди вчасно, відпустка по розкладу, і робота на пряму із замовником. Рада що працюю саме тут=))

   Igor Terletsky

   Працюю в компанії рік на посаді full stack developer. Можу виділити такі моменти: — динамічний процес найму. На момент переговорів щодо співпраці фідбек отримував вчасно, комунікація не затягувалась. — здорова атмосфера в колективі. Компанія об’єктивно зацікавлена в процесах обміну досвідом між спеціалістами різних напрямків та кваліфікації. Також приділяється достатня увага тімбілдінгу — менеджмент сприяє бажанню розширити свій стек технологій за рахунок міграції на бажані проекти — компанія диверсифікує свої ресурси по проектах різних ринків/сфер, що дає змогу більш гнучко реагувати на критичні коливання ринку. За період пандемії матеріальну компенсацію отримував вчасно та в повному обсязі

   Alex Stoliarchuk

   Yozma Tech для мене це компанія сімейного характеру. Я працюю у компанії із 2016 року на позиції Node JS developer Час пройшов непомітно, та без ексцесів. Хочу сказати що тут є чудові можливості для кар’єрного росту у будь-кого і те що компанія стабільно росте і це відчувається, тебе завжди готові вислухати та підтримати твої ідеї. З ключових плюсів для мене можу відмітити: — Робота на пряму із замовником — Дружній колектив, за 4 роки я завів тут багато класних знайомств — Багато івентів та тематичних вечірок — Скорочений робочий день у п’ятницю Тому можу сміло рекомендувати цю компанію будь кому !

   The life is dynamic. Let’s be in touch.

   Don't miss your perfect job...

   Skip to content